Iki 60% nuolaida!

Laisvai rinkitės iš visos parduotuvės - VISI PRODUKTAI, ĮSKAIČIUOTI Į VISKĄ NUOLAIDĄ

Verslo sandoris

Planuojate renginį, vasaros dalį savo darbuotojams, o gal mažą dovanėlę, festivalį ar kitą? Visais atvejais galime suteikti jums nebrangių, aukštos kokybės akiniai nuo saulės, todėl galite nustebinti savo mylimus darbuotojus stiliumi. Jei norite nusipirkti didesnius kiekius, tai tikrai atsipirks tai padaryti internetu, nes abi kainos yra mažesnės, o atsargos paprastai būna didesnės, nei tai būtų įprastoje akinių parduotuvėje.

Aukšta kokybė ir žemos kainos

Jei ketinate pirkti saulės akinius įmonės darbuotojams ar dėl kitų priežasčių pirkti didesnius kiekius, greičiausiai norėsite tiek aukštos kokybės už mažą kainą. Būtent tuo galite būti tikri, jei perkate akinius nuo saulės internetiniame versle - kadangi internetinė parduotuvė neturi personalo, administravimo ir kitų išlaidų, kurias turėtų patirti tipiška fizinė parduotuvė. Tai reiškia, kad kainos yra mažinamos iki žemiausios, nebūtinai pakenkiant kokybei. Akiniai nuo saulės yra labiau tikėtini geresnės kokybės, palyginti su tokiais, kuriuos perkate daugelyje fizinių parduotuvių!

Akiniai nuo saulės įmonės darbuotojams

Ar kada teko raginti parodyti darbuotojams, kad vertinate juos? Na, tu ne vienas. Dovanos verslo stuburui yra gana įprasta, net jei tai neprivaloma. Naujas akinių nuo saulės komplektas tikrai bus vertinama maža dovana. Svarbiausia priežastis, kodėl reikia nusipirkti pigių saulės akinių verslui, yra didžioji nuolaida. Jei norite nusipirkti akinius nuo saulės dideliam skaičiui darbuotojų, esate natūraliai priklausomi nuo to, ar šiek tiek pakeisite kainą.

Tik nedaugelis bendrovių gali sau leisti nusipirkti akinius nuo saulės „normaliomis kainomis“ 100 darbuotojų. Be to, jei jūs perkate pigius akinius nuo saulės ir dovanojate kaip dovaną, tai nesukels jokios apmokestinamos naudos darbuotojui. Be to, kokybė neturi būti žemesnė, net jei akiniai nuo saulės yra pigūs.

Tai yra kaip mados drabužių firminių drabužių pasaulyje - brangūs ir nusistovėję prekės ženklai dažnai kainuoja daug brangiau vien todėl, kad ant gaminio atspausdintas „teisingas“ logotipas. Kita vertus, „Brillz“ yra prekės ženklas, orientuotas į klientų pinigines - mes nepakenksime kokybei!

Susisiekite su mumis dėl B2B

Užpildykite formą ir mes susisiekiame kaip įmanoma greičiau.

Solbrilleris