Iki 60% nuolaida!

Laisvai rinkitės iš visos parduotuvės - VISI PRODUKTAI, ĮSKAIČIUOTI Į VISKĄ NUOLAIDĄ

Sportiniai akiniai nuo saulės

Sportiniai akiniai nuo saulės yra svarbus aksesuaras sportuojant. Priežastis, kodėl mums svarbu akys optimalus našumas. Tai galioja ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams bei net ley vyrui. Jūsų akys turi receptorius, kurie elektromagnetinę spinduliuotę paverčia spalvomis, formomis ir judesiu vos per sekundę. Ir įvairiose sporto šakose (jei ne visos) yra vienas iš šių veiksnių. Jei akys nefunkcionuoja optimaliai, tai gali paveikti našumą. Kaip mes visi žinome, sportinis spektaklis yra viskas!

Golfo žaidime galimybei žiūrėti svarbias lauko detales gali įtakoti kažkas tokio natūralaus kaip saulės spinduliai. Turint porą aukštos kokybės „polaroid“ akinių nuo saulės, tikslumas gali būti didesnis ir tikimybė laimėti. Arba nufotografuokite Čempionų lygos varžybas, kuriose vartininkas nemato futbolo - neatsitiks su pora šaunių sportinių akinių nuo saulės! Tokiose sporto šakose kaip tenisas ar beisbolas viena iš komandų gali turėti pranašumą vien dėl saulės, o tai galiausiai yra skirtumas tarp pergalės ir pralaimėjimo.

Dažnai matome saulės akinius, naudojamus sporte:

  • Bėgimas.
  • Slidinėjimas.
  • Futbolas
  • Beisbolas.
  • Golfo.
  • Buriavimas.

Minėtoms sporto šakoms paprastai reikalingas geras regėjimas ir supratimas, kad jos būtų sėkmingos, o saulės akinių pora gali būti būtina norint optimizuoti rezultatus.

Skirtingi lęšių tipai

Ypač sportuojant, svarbu lęšių spalva. geltonas lęšiai naudojami debesuotam orui. rudas ir tamsus lęšiai naudojami, kai saulė krinta aukštai danguje. Mūsų parduotuvėje galite rasti didžiulę sportinių akinių nuo saulės įvairovę.

Solbrilleris