Iki 60% nuolaida!

Laisvai rinkitės iš visos parduotuvės - VISI PRODUKTAI, ĮSKAIČIUOTI Į VISKĄ NUOLAIDĄ

Faktai apie akinius nuo saulės

Akiniai nuo saulės yra pagrindinis aksesuaras, tinkantis prie visų tipų stilių - tiek atsitiktinių, tiek sportinių, tiek verslo, tiek madingų. Tačiau tai nėra vienintelė priežastis, kodėl akiniai nuo saulės yra svarbi mūsų gyvenimo dalis.

Apsaugokite akis nuo saulės

Akiniai nuo saulės pirmiausia naudojami kaip akių apsauga. UV spinduliai ir ryški saulė yra ne tik nepatogūs, bet ir keliais būdais gali pakenkti akims. Saulės šviesa gali sukelti netipines akių ligas katarakta, sniego aklumas ir keletas vėžio rūšių. Europoje rekomendacija yra tai, kad saulės akiniai filtruoja ne mažiau kaip 95% UVA ir UVB spinduliuotės. Tai yra rodiklis, parodantis, kaip gali pakenkti ilgesnį laiką būnant saulėje be saulės akinių, kad apsaugotumėte akis.

Akiniai nuo saulės šiuolaikiniame kontekste.

Inuitų akiniai nuo saulės
Šaunūs akiniai nuo saulės?

Poreikis saugoti akis egzistavo ilgą laiką, net prieš tai žinodami apie saulės akinių nenaudojimo medicinines pasekmes. Prie saulės akinių pirmtakų priskiriama: sniego akiniai pagamintas iš medžio, riešutmedžio dramblio kaulo, karibu ragus, kaulų ar net pajūrio žolių, kuriuos naudoja inuitų gyventojai Šiaurės Amerikoje ir Grenlandijoje. Kitas pavyzdys yra spalvotas stiklas, sumaišytas su ketvirčiais kad archeologai priskiria 11th amžiaus Kinijoje.

Akiniai nuo saulės tampa mados teiginiu

Akiniai nuo saulės yra vienas iš nuostabiausių mados teiginių, kurį galite dėvėti kaip aksesuarą. Filmas stars buvo pirmieji, kurie šeštojo dešimtmečio pradžioje išpopuliarino saulės akinius, ir ši tendencija išliko visose skirtingose ​​pasaulio šalyse ir kultūrose. Šiais laikais daugeliui žmonių gali atrodyti neįsivaizduojanti saulės akinių net patalpose ar saulei leidus.

Pirmasis saulės akinių tipas, kuris iš tikrųjų nustatė tendenciją, buvo: Wayfarer stiliaus. Tai tapo mados ikona, kurią sukūrė Baušas ir Lombas, per savo dukterinę įmonę Ray-Ban. WayfarerAtsirado rinkos šeštajame dešimtmetyje ir nuo to laiko beveik nepasikeitė. Tiesą sakant, parduotuvėje jų yra daugybė, kurie įkvėpimui naudoja originalius keliautojus.

Aviator akiniai nuo saulės - nesenstanti mada

Aviator saulės akiniai taip pat verta paminėti, nes šis tipas tikriausiai yra toks pat populiarus, o ir pagrindinis dizainas beveik nepasikeitė. Priežastis yra ta, kad puikus dizainas netapo spalvotas laikui bėgant, o kodėl pakeisti laimėjusį receptą? Populiariausi aviatoriai taip pat gali būti naudojami profesionaliai tarp realaus gyvenimo pilotų. Jie buvo sukurti tam (taip pat Bauschas ir Lombas) tam tikram naudojimui JAV oro pajėgose. Tikriausiai artumas šiai aplinkai atsiskleidė plačiau dalyvaujant visuomenės sąmonėje per kino industriją, ypač su „Top Gun“ (su pagrindiniu aktoriumi Tomu Kruisu), vienas populiariausių visų laikų filmų.

Tai ne tik filmas stars tai atveria kelią naujoms tendencijoms. Turtingi ir vienodai garsūs turi savo nuomonę. Kaip pavyzdį naudokime per didelius akinius nuo saulės, kurie tapo populiarūs dėl Jacqueline Kennedy Onassis, kuris juos panaudojo nepastebėtas, o atvirkščiai. Akinius nuo saulės ypač mėgsta garsenybės, nes jie slepia veido dalis tai, dėl ko gali būti sunku atpažinti beprotiškus gerbėjus. Oversized saulės akiniai yra šaunūs akiniai nuo saulės, ir mūsų parduotuvėje yra įvairių spalvų ir dizainų. Taip pat naudojamas siekiant sumažinti kitas savybes ir yra populiarus žmonių, manančių, kad nosis yra per didelė, pavyzdys.

Pagrindinis roko žvaigždės aksesuaras

Būtų teisinga sakyti, kad šaunių akinių nuo saulės skaičius yra lygus garsenybių skaičiui pasaulyje bet kuriuo metu. Rokas stars ir visų žanrų menininkai, daugiau nei dažnai nustato naujas saulės akinių tendencijas, kurios tampa neatsiejama paties įvaizdžio dalimi. Paimkime Johną Lennoną kaip pavyzdį su savo ikoniškais apvaliais akiniais nuo saulės. Jų variantai yra tokie pat šiuolaikiški ir madingi ir šiandien, kokie buvo prieš penkiasdešimt metų. Filmai, kaip visų laikų klasika Bliuzo broliai taip pat padarė nemažą dalį tendencijų kūrimo. Šiandien mes vos nežinome kai kurių akių spalvos stars, kaip „Snoop Dog“, - dažnai nebematysite jo akių!

Akiniai nuo saulės kiekvienai progai

Kai kurie (ar visi) žmonės mėgsta atrodyti madingi, tam tikra ar kitokia forma, o madingiausi mados žinovai turi bent porą akinių nuo saulės tam tikru metu ir atnaujina savo stovą, kai tendencijos pasikeičia. Sportiniai saulės akiniai naudoti, kuris yra svarbus daugeliui vyrų, šie akiniai nuo saulės nebūtinai atrodo šauniai lauko restorane. Kai kurie stiliai taip pat yra tarpusavyje susiję su tam tikromis subkultūromis, pavyzdžiui, keliautoju. Wayfarer akiniai nuo saulės yra paprastai naudojamas paplūdimyje arba laive burlaivis, skirtas nežinomiems uostams. Sportinė vasaros apranga nėra baigta, kol nėra saulės akinių!

Apsauga

Akinių nuo saulės objektyvas (arba stiklas) yra įvairių medžiagų, formų ir spalvų. Jums svarbiausia yra naudoti akinius nuo saulės, kurie suteikia apsaugą, kuri jums yra pažadėta. Komplikacijos, kurias sukelia saulės žala, neturėtų būti vertinamos švelniai, nes tokio tipo žala gali sukelti ilgalaikę, didelę žalą.

medžiagos

Medžiaga taip pat svarbi. Jei jums patinka lauke, pavyzdžiui, kelionėse ar buriavime, tikriausiai visą laiką nešiojate akinius nuo saulės. Tai yra priežastis patikrinti jūsų akinius nuo nikelio ar kitų alergiją sukeliančių medžiagų. Laimei visų saulės akinių, kuriuos čia rasite iš „Brillz“ be nikelio. Be to, akiniai nuo saulės turėtų būti pagaminti iš lengvesnių medžiagų, kad jie nesijaustų sunkūs ir pasirenka patogią porą. Akiniai iš prastų medžiagų dažnai greitai keičia savo formą ir taip slysta iš nosies (taip, tai erzina).

Gerai, kad dabar gavote akinių nuo saulės kursą, tačiau nustokite švaistyti savo brangiąsias akis ekrane - pats laikas apsilankyti parduotuvėje, nusipirkti sau saulės akinius ir mėgautis lauke!

Solbrilleris