Iki 60% nuolaida!

Laisvai rinkitės iš visos parduotuvės - VISI PRODUKTAI, ĮSKAIČIUOTI Į VISKĄ NUOLAIDĄ

Privatumo politika

Šiame puslapyje galite perskaityti apie mūsų privatumo politiką. Jei turite klausimų, prašome susisiekite su mumis.

Kas mes esame

„Brillz.eu“ yra internetinė parduotuvė, kurią valdo „Chasing Rainbows AS“ ir kurios verslo adresas: Banehaven 6 4612 Kristiansand, Norway. Vietinis verslo / organizacijos numeris yra NO911683520MVA.

Kokie asmens duomenys mes renkamės ir kodėl mes jį renkame

Mes renkame iš jūsų tam tikrus duomenis, kurie yra būtini norint išsiųsti jūsų užsakymą, surinkti mokėjimą ir techninius duomenis, kuriuos naudojame analitikai, pakartotinei rinkodarai ir visai rinkodarai. Asmeninius duomenis sudaro vardas, adresas, telefono numeris ir el. Pašto adresas. Mokėjimo informaciją renka trečioji šalis, todėl mes neturime tiesioginės prieigos prie jūsų kredito kortelių numerių ir pan. Pakartotinės rinkodaros tikslais yra slapukai, kurie yra saugomi tam tikrą laiką (paprastai 30 dienų). „Analytics“ duomenys nėra asmeniniai duomenys, todėl negalime pamatyti, koks konkretus asmuo buvo mūsų svetainėje. Vienintelis dalykas, kurį galime pamatyti, yra tai, kokią naršyklę naudojote, iš kokio miesto / šalies esate, o kai kuriais atvejais galime pamatyti lytį ir amžiaus grupei, kuriai tinkate. Mes nenaudojame jūsų duomenų nieko, išskyrus sukurdami geresnę patirtį būsimiems vartotojams ir tvarkydami jūsų užsakymą. Išskyrus tai, kad mes su niekuo nesidaliname šia informacija.

Kai lankytojai palieka komentarus svetainėje, mes renkame duomenis, rodomus komentarų formoje, taip pat lankytojo IP adresą ir naršyklės naudotojo agento eilutę, kad padėtų šlamšto aptikimui.

Iš jūsų el. Pašto adreso sukurta anoniminė eilutė (dar vadinama jaukumu) gali būti pateikta „Gravatar“ paslaugai, kad pamatytumėte, ar ją naudojate. „Gravatar“ paslaugos privatumo politiką galite rasti čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus jūsų komentarą, jūsų profilio nuotrauka bus matoma visuomenei jūsų komentaro kontekste.

Kontaktinės formos

Jei užpildysite kontaktinę formą, kad susisiektumėte su mumis, mes saugome šiuos duomenis. Tai bus vardas, el. Pašto adresas ir kita informacija, kurią užpildėte susisiekimo formoje. Ši informacija nenaudojama rinkodaros tikslais, tik norint palaikyti ryšį su jumis dėl konkrečios užklausos, nurodytos kontaktinėje formoje.

sausainiai

Jei paliksite komentarą mūsų svetainėje, galite pasirinkti išsaugoti savo vardą, el. Pašto adresą ir svetainę slapukuose. Tai yra jūsų patogumui, kad jums nereikėtų vėl pildyti savo duomenų, kai paliekate kitą komentarą. Šie slapukai galios vienerius metus.

Jei apsilankysite mūsų prisijungimo puslapyje, nustatysime laikiną slapuką, kad nustatytume, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir jis uždaromas naršyklėje.

Kai prisijungsite, mes taip pat sukursime kelis slapukus, kad išsaugotume jūsų prisijungimo informaciją ir ekrano pasirinkimus. Prisijungimo slapukai trunka dvi dienas, o ekrano parinkčių slapukai trunka vienerius metus. Jei pasirinksite "Remember Me", jūsų prisijungimas išliks dvi savaites. Jei atsijungsite iš savo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti.

Jei redaguojate arba paskelbėte straipsnį, papildomas slapukas bus išsaugotas jūsų naršyklėje. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir tiesiog nurodomas tik ką redaguoto straipsnio pašto kodas. Tai baigiasi po 1 dienos.

Šioje svetainėje pateikiami straipsniai gali apimti įterptą turinį (pvz., Vaizdo įrašus, vaizdus, ​​straipsnius ir tt). Įterptas turinys iš kitų svetainių elgiasi tokiu pačiu būdu kaip ir lankytojas apsilankė kitoje svetainėje.

Šios svetainės gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, įterpti papildomą trečiosios šalies stebėjimą ir stebėti jūsų sąveiką su šiuo įterptu turiniu, taip pat stebėti jūsų sąveiką su įterptu turiniu, jei turite paskyrą ir prisijungiate prie tos svetainės.

Google Analytics

Mes naudojame „Google Analytics“ ir „Facebook“ duomenims matuoti analizės tikslais. Daugiau apie tai galite perskaityti čia: https://policies.google.com/privacy?hl=en-US ir https://www.facebook.com/policy.php. Mes nenaudojame šių duomenų jokiems kitiems tikslams, išskyrus tuos atvejus, kai domitės mūsų produktais „facebook“ tinkle, galite pamatyti skelbimą kitoje svetainėje per „Google Ads“ arba atvirkščiai. Ši informacija internetinėse parduotuvėse iš tikrųjų labai dažnai naudojama rinkodaros tikslais ir nereiškia, kad mes saugome asmeninę informaciją apie jus. Ta informacija bet kuriuo atveju saugoma „Facebook“ ir „Google“. Bet kuriuo atveju mes neturime prieigos prie jūsų asmeninės informacijos.

Su kuo mes dalijamės jūsų duomenimis

Dalijamės jūsų duomenimis su:

Juostelė (mokėjimams) - apsilankymas https://support.stripe.com/questions/privacy-and-security-of-personal-information-submitted-to-stripe Daugiau informacijos.

„PayPal“ (mokėjimams). Prašome pamatyti PayPal privatumo politika dėl išsamesnės informacijos.

„Google“ skelbimai, „Google Analytics“, „Google WT“ - prašome daugiau informacijos rasite čia.

Facebook - daugiau informacijos rasite čia.

Instagram. Prašome pamatyti daugiau informacijos.

Mes renkame informaciją apie jus per mūsų pirkimo procesą.

Ką mes renkame ir saugome

Kol aplankysite mūsų svetainę, stebėsime:

 • Produktai, kuriuos matėte: mes jį naudosime, pavyzdžiui, rodydami neseniai peržiūrėtus produktus
 • Vietovė, IP adresas ir naršyklės tipas: mes tai naudosime tokiems tikslams kaip mokesčiai ir pristatymas apskaičiuoti
 • Pristatymo adresas: paprašysime įvesti jį, kad galėtume, pavyzdžiui, įvertinti pristatymą prieš pateikdami užsakymą ir atsiųsti jums užsakymą!

Mes taip pat naudosime slapukus, kad galėtume sekti krepšelio turinį naršydami mūsų svetainėje.

Kai pirksite iš mūsų, paprašysime pateikti informaciją, įskaitant jūsų vardą, sąskaitą, pristatymo adresą, el. Pašto adresą, telefono numerį, kreditinės kortelės / mokėjimo informaciją ir neprivalomą sąskaitos informaciją, pvz., Vartotojo vardą ir slaptažodį. Šią informaciją naudosime tokiais tikslais, kaip:

 • Siųskite informaciją apie savo paskyrą ir užsakymą
 • Atsakykite į jūsų užklausas, įskaitant grąžinamąsias išmokas ir skundus
 • Atlikite mokėjimus ir išvengkite sukčiavimo
 • Nustatykite savo paskyrą mūsų parduotuvėje
 • Laikykitės bet kokių teisinių prievolių, pvz., Mokesčių apskaičiavimo
 • Pagerinkite mūsų parduotuvių pasiūlymus
 • Siųsti rinkodaros pranešimus, jei pasirinksite juos gauti

Jei sukursite paskyrą, mes išsaugosime jūsų vardą, adresą, el. Pašto adresą ir telefono numerį, kuris bus naudojamas būsimiems užsakymams atlikti.

Mes paprastai kaupiame informaciją apie jus tol, kol mums reikia informacijos tiems tikslams, kuriems mes ją renkame ir naudojame, ir mes nesame teisiškai įpareigoti toliau saugoti. Pvz., Mes saugome užsakymų informaciją 3 metus mokesčių ir apskaitos tikslais. Tai apima jūsų vardą, el. Pašto adresą ir atsiskaitymo bei pristatymo adresus.

Mes taip pat saugome komentarus ar komentarus, jei nuspręsite palikti juos.

Kas turi mūsų komandą

Mūsų komandos nariai turi prieigą prie jūsų pateiktos informacijos. Pavyzdžiui, administratoriai ir parduotuvių valdytojai gali pasiekti:

 • Užsakyti informaciją, pvz., Įsigytą, kai ji buvo įsigyta ir kur ji turėtų būti išsiųsta, ir
 • Informacija apie klientą, pavyzdžiui, jūsų vardas, el. Pašto adresas ir atsiskaitymo bei pristatymo informacija.

Mūsų komandos nariai turi prieigą prie šios informacijos, kad padėtų įvykdyti užsakymus, grąžintų lėšas ir palaikytų jus.

Solbrilleris