Iki 60% nuolaida!

Laisvai rinkitės iš visos parduotuvės - VISI PRODUKTAI, ĮSKAIČIUOTI Į VISKĄ NUOLAIDĄ

Grąžinimas

Grąžinimas

Mes sekame ES direktyva kurios užtikrina visos Europos vartotojų teises.

Tai reiškia, kad jūs galite gailėtis dėl savo pirkinio per 14 dienų nuo pirkimo datos, tačiau grąžinimo išlaidas turite padengti patys. Grąžinama prekė (-ės) turi būti tokios pačios būklės kaip ir tada, kai gavote daiktus (ty nepanaudotus), ir prekės turi būti grąžintos kartu su prekėmis originalioje pakuotėje. Jei kyla abejonių, susisiekite su mumis. Be to, jei negaunate užsakymo per 30 dienų, galite susisiekti su mumis, kad susitartume dėl naujo atvykimo laiko, o jei vis tiek nepavyks pristatyti, turite teisę atšaukti užsakymą.

Kiti skundai

Jei turite nusiskundimų dėl daiktų, kuriuos užsisakėte iš mūsų, pavyzdžiui, jei prekė buvo sugedusi, kai ją gavote, turėtumėte kuo greičiau susisiekti su mumis. Skundas turėtų būti išsiųstas, kai tik pamatysite žalą ar kaltę.

Jei paaiškėja, kad prekė, kurią nusipirkote internetu klaidingas ar ne taip, kaip skelbiama, jūs turite tas pačias teisines teises, lyg būtumėte pirkę asmeniškai parduotuvėje.

Remiantis ES taisyklėmis, laikoma, kad bet kokie trūkumai, paaiškėję per šešis mėnesius nuo prekių pristatymo, egzistavo jų pristatymo metu. Pirmiausia vartotojui galime pasiūlyti pataisymą ar pakeitimą, tačiau jei to padaryti neįmanoma arba paaiškėja, kad nepatenkinami, galite pabandyti nutraukti sutartį ir paprašyti grąžinti visą pinigų sumą. Grąžinamosios išmokos turi būti apdorotos per 30 dienų.

Mes esame atsakingi vartotojui už bet kokius gedimus, kurie paaiškėja per dvejus metus nuo pirkimo dienos - tačiau, jei gedimas išryškėja jau pasibaigus pradiniam šešių mėnesių laikotarpiui, jūsų gali būti paprašyta įrodyti, kad gedimas atsirado ne dėl netinkamo naudojimo.

Bet kokiu atveju nufotografuokite sugadintą daiktą ir susisiekite su mumis kuo greičiau.

Solbrilleris