Iki 60% nuolaida!

Laisvai rinkitės iš visos parduotuvės - VISI PRODUKTAI, ĮSKAIČIUOTI Į VISKĄ NUOLAIDĄ

Wayfarer saulės akiniai

Wayfarer akiniai nuo saulės yra klasikinis kūrinys, kuris niekada neišeina iš mados. Šio tipo akiniai nuo saulės yra populiariausi visais laikais. Kodėl? Vien dėl to ikoninis efektas - keliautojas yra sėkmės, prabangos ir įžymybės statuso simbolis.

Keliautojo stiliui būdingas unikalus dizainas, kuris anksčiau buvo šiek tiek kitoks nei moderni versija. Tiesą sakant, šiandien modernus rėmas ir stilius yra aukščiausias unikalumas, dėl kurio keliaujantieji yra pagrindinis žmonių pasirinkimas visuose visuomenės sluoksniuose. Wayfarer akinius nuo saulės, kuriuos rasite mūsų internetinė parduotuvė yra ne tik juodi, mes turime daug spalvų, medžiagų ir lęšių. „Wayfarer“ akiniai nuo saulės apsaugo jus nuo kenksmingų saulės spindulių ir yra draugiški naudoti alergiškiems žmonėms. Ar žinojai, kad kelioninis kelias yra pagamintas iš vieno gabalo? Jie yra, ir iš tikrųjų tai yra labai suderinta italų technika. senoviškas kelialapius galima parduoti už didžiulius pinigus "eBay".

Brilzas Wayfarer akiniai nuo saulės yra specialiai sukurti mums, patvirtinti CE ir be nikelio. Puikiai pritaikydami šiuos saulės akinius galite naudoti bet kokioje aplinkoje ir stilių. Keliautojas yra toks tikras, kad tinka kelionėms, paplūdimiui ir net vestuvėms - eikite Brillz per 1-2-3 ir būkite Brillz Revolution dalis!

Solbrilleris